english deutsch русский česky

Wellness - hotel Alfred Karlovy Vary

Hotel Alfred, pro zpříjemnění Vašeho pobytu, Vám nabízí využití hotelové sauny s relaxačním odpočinkem za doplatek.

Finská sauna a pára

Pro relaxaci po náročném dni v Karlových Varech je pro Vás připravena tzv. suchá sauna, kterou pro Vás vyhřejeme na 60 - 90 °C. Sauna má kapacitu maximálně 4 osoby.

Pro milovníky vlhkého tepla je k dispozici tzv. parní sauna o kapacitě max. 4 osob.

Pro poctivé saunování je samozřejmostí bazének s pěkně ledovou vodou a sprcha. V odpočívárně pak můžete posedět či poležet a relaxovat při příjemném zatopení v krbu.

K dispozici jsou Vám zdarma osušky, prostěradla a pantofle. V případě zájmu, za drobný poplatek i obsluha kavárny, která Vás bude zásobovat tekutinami.

Celý prostor sauny a odpočívárny je samostatný a zajistí Vám po celou dobu Vašeho pobytu dokonalé soukromí.

V případě zájmu je zapotřebí si předem  zarezervovat termín na recepci.

Zvětšit ma

Saunu, páru můžete objednávat přímo
na recepci hotelu.

Jak se Vám u nás líbilo?

Rychlý kontakt

Telefon
+420 730 154 891
E-mail
info@hotelalfred.cz

Recenze

MilaOs

dobrý den, tento hotel jsme navštívili s manželem začátkem října 2012. Voucher jsme měli zaoupený přes slevomat, tak jsme od toho moc neočekávali. O to větší bylo naše překvapení, již při vstupu do hotelu. Velmi milé přivítání od paní šéfové i ostatních zaměstnanců.Nádherné ubytování, skvělé nadstandartní snídaně, všude čisto a přátelské a domácí prostředí na nás dýchalo ze všech stran. Do města je to kousek, chodili jsme pěšky. Také příjemná sauna , která byla v ceně. Moc jsme byli spokojeni. Všem tento hotel doporučujeme.