english deutsch русский česky

O hotelu Alfred v Karlových Varech

Při svých cestách do města Karlovy Vary můžete nově využít hotel Alfred. Naleznete jej v obchodní části města. Přestože se hotel nachází na jedné z rušnějších karlovarských ulic, při vstupu do hotelu Vás překvapí velmi tichá, téměř rodinná atmosféra.

Hotel Alfred nabízí velmi komfortní ubytování v nadstandardně vybavených pokojích a množství služeb, které Váš pobyt výrazně zpříjemní.

Asi 20 m od hotelu se nachází autobusová zastávka, ze které se pohodlně za 3 minuty dopravíte městskou dopravou do centra města.

Přímo naproti hotelu je nová klinika plastické a estetické chirurgie, kde můžete podstoupit zákrok pod dohledem lékařských odborníků.

V těsné blízkosti hotelu je vyhlášené fitness studio Prima, které nabízí širokou škálu sportovních aktivit.

Ubytování

V hotelu je pro Vás připraveno 33 lůžek ve 3 jednolůžkových pokojích, 9 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmánech, ve kterých pohodlně přenocují až 4 osoby.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, satelitní televizí a volným přístupem do WiFi internetové sítě. Další informace o pokojích naleznete v sekci ubytování.

Pokoj - hotel Alfred Karlovy Vary Interiér hotel Alfred Karlovy Vary Apartmán - hotel Alfred Karlovy Vary

Stravování

V rámci ubytování je pro Vás v hotelu každý den připravena snídaně ,která je v ceně ubytování .

Hotelová restaurace Hotelové welness Hotelové welness

Hotelové wellness

Pro milovníky rozmazlování jsou připraveny wellness služby, které nabídnou nejen relaxaci, očistu a uvolnění, ale i příjemný pocit z toho, že se o Vás rádi staráme.

Pro tyto účely máme v hotelu připravenou finskou saunu a páru s bazénkem nebo možnost využít šikovné ruce našich externích masérů, kteří Vás na Vaši žádost v hotelu navštíví.

Karlovy Vary a okolí

Přestože předpokládáme, že pobyt v hotelu pro Vás bude natolik příjemný, že ho nebude chtít ani na chvilku opustit, připravili jsme pro Vás několik typů, jak naložit s volným časem v Karlových Varech nebo jejich nejbližším okolí.

Přemýšlíte nad tím, že se v hotelu Alfred ubytujete? Vzhledem k tomu, že má hotel Alfred omezenou kapacitu, je právě teď ta nejvhodnější chvíle pro rezervaci Vašich pokojů.

Rezervace

Jak se Vám u nás líbilo?

Aktuality

Slevový voucher na procedury v Alžbětiných Lázních

02.06.2013 Připravili jsem pro Vás speciální akční nabídku k ubytování. V době Vašeho pobytu na Hotelu Alfred je možné si přiobjednat procedury se slevou, slevové vouchery dostanete přímo na recepci v hotelu. Tým hotelu Alfred. zobrazit

Poslední volná místa v době MFF v Karlových Varech

02.06.2013 Nabízíme poslední volná místa v době MFF: 28.6.-29.6.2013 - 3 apartmány, cena za 1 apartmán 2.750,-Kč/noc + dvě přistýlky, cena za 1 přistýlku 500,-Kč/noc. 5.7.-7.7.2013 - 3 volné apartmány 5.7.-7.7.2013 - 4 volné dvoulůžkové pokoje, cena za DBL 1 750,-Kč/noc. Rezervaci je možné přímo z našich webových stránek. zobrazit

Rychlý kontakt

Telefon
+420 353 540 266
E-mail
info@hotelalfred.cz

Recenze

MilaOs

dobrý den, tento hotel jsme navštívili s manželem začátkem října 2012. Voucher jsme měli zaoupený přes slevomat, tak jsme od toho moc neočekávali. O to větší bylo naše překvapení, již při vstupu do hotelu. Velmi milé přivítání od paní šéfové i ostatních zaměstnanců.Nádherné ubytování, skvělé nadstandartní snídaně, všude čisto a přátelské a domácí prostředí na nás dýchalo ze všech stran. Do města je to kousek, chodili jsme pěšky. Také příjemná sauna , která byla v ceně. Moc jsme byli spokojeni. Všem tento hotel doporučujeme.