english deutsch русский česky

O hotelu Alfred v Karlových Varech

Při svých cestách do města Karlovy Vary můžete nově využít hotel Alfred. Naleznete jej v obchodní části města. Přestože se hotel nachází na jedné z rušnějších karlovarských ulic, při vstupu do hotelu Vás překvapí velmi tichá, téměř rodinná atmosféra.

Hotel Alfred nabízí velmi komfortní ubytování v nadstandardně vybavených pokojích a množství služeb, které Váš pobyt výrazně zpříjemní.

Asi 20 m od hotelu se nachází autobusová zastávka, ze které se pohodlně za 3 minuty dopravíte městskou dopravou do centra města.

Přímo naproti hotelu je nová klinika plastické a estetické chirurgie, kde můžete podstoupit zákrok pod dohledem lékařských odborníků.

V těsné blízkosti hotelu je vyhlášené fitness studio Prima, které nabízí širokou škálu sportovních aktivit.

Ubytování

V hotelu je pro Vás připraveno 27 lůžek ve 3 jednolůžkových pokojích, 9 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmánech s možností přistýlek, ve kterých pohodlně přenocují až 4 osoby.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, satelitní televizí a volným přístupem do WiFi internetové sítě. Další informace o pokojích naleznete v sekci ubytování.

Pokoj - hotel Alfred Karlovy Vary Interiér hotel Alfred Karlovy Vary Apartmán - hotel Alfred Karlovy Vary

Stravování

V rámci ubytování je pro Vás v hotelu každý den připravena snídaně ,která je v ceně ubytování .

Hotelová restaurace Hotelové welness Hotelové welness

Hotelová sauna

Pro milovníky sauny máme v hotelu připravenou finskou a parní saunu. K dsipozici k ní je relaxační odpočívárna s možností příjemného zatopení v krbu.

 

Karlovy Vary a okolí

Přestože předpokládáme, že pobyt v hotelu pro Vás bude natolik příjemný, že ho nebude chtít ani na chvilku opustit, připravili jsme pro Vás několik typů, jak naložit s volným časem v Karlových Varech nebo jejich nejbližším okolí.

Přemýšlíte nad tím, že se v hotelu Alfred ubytujete? Vzhledem k tomu, že má hotel Alfred omezenou kapacitu, je právě teď ta nejvhodnější chvíle pro rezervaci Vašich pokojů.

Jak se Vám u nás líbilo?

Rychlý kontakt

Telefon
+420 730 154 891
E-mail
info@hotelalfred.cz

Recenze

Pavel Smeták

Mohu jenom doporučit, příjemné prostředí, výborná obsluha i kuchyně.