english deutsch русский česky

Volný čas aneb co dělat v Karlových Varech?

V rámci svého pobytu ve městě Karlovy Vary můžete kromě služeb hotelu Alfred využít svůj volný čas i pro návštěvu zajímavých míst největšího lázeňského města České Republiky nebo jeho okolí.

Zajímavé prohlídky

Ve městě Karlovy Vary doporučujeme kromě procházky v lázeňském centru a ochutnávání horkých pramenů navštívit Muzeum Becherovky, kde kromě seznámení se s historií tohoto celosvětově proslulého bylinného likéru můžete ochutnat ze současné produkce.

Dalším místem, které byste neměli opomenout je sklárna Moser, kde navštívíte muzeum sklárny nebo využijete možnosti seznámit se s hutí a prohlédnete si provoz světoznámé sklárny.

Při své návštěvě města Karlovy Vary byste měli také určitě zavítat na prohlídku "Podzemí Vřídla", na které se seznámíte s historií pramenů, ale také uvidíte, jak vzniká pověstná "Karlovarská růže".

Při svých toulkách po Karlových Varech Vám doporučujeme navštívit celorepublikový unikát, kterým je Vánoční dům umístěný v renovovaném zámečku v Doubí. Zde budete moci nasát atmosféru Vánoc v kterémkoliv ročním období.

Lázně a wellness

Hotel Alfred Vám v rámci svých služeb poskytuje některé wellness procedury, ale nemůže Vám bohužel ve svých prostorách nabídnout komplexní škálu lázeňských procedur. Přesto Vám doporučujeme vyzkoušet některé z ozdravných a relaxačních procedur, které nabízí například největší Lázeňské zařízení ČR - Alžbětiny Lázně.

K lázeňské léčbě vždy neodmyslitelně patřily procházky. Kromě těch, které budete absolvovat po lázeňské části města, byste měli rozhodně navštívit lázeňské lesy . Lesy jsou protkány cestami, na kterých naleznete altánky, vyhlídky a rozhledny či možnost posezení např. v restauraci Diana.

Co ještě v Karlových Varech?

Výčet by byl asi dlouhý, ale další z možností je vybrat si v rámci svého pobytu některou z akcí, která se v Karlových Varech koná. Vybrat si můžete v kalendáři akcí na oficiálních stránkách města.

Pro milovníky golfu je v Karlových Varech a okolí připravena nejhustší síť golfových hřišť v republice a pro milovníky dobrého jídla zase velké množství restaurací, kde si každý najde to své.

Okolí města Karlovy Vary

V blízkosti Karlových Varů a tudíž i hotelu Alfred je mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu.

K těm nejzajímavějším patří bezesporu hrad Loket (6 km od KV), zámek a hrad Bečov s druhou nejcennější památkou ČR s relikviářem svatého Maura (20 km od KV) nebo pro zimní radovánky vybavená krušnohorská zimní střediska.

Co dodat? V Karlových Varech se rozhodně nudit nebudete a hotel Alfred je skvělým místem odkud budete vyrážet za poznáním Karlových Varů a jejich okolí.

Rezervace

Jak se Vám u nás líbilo?

Aktuality

Slevový voucher na procedury v Alžbětiných Lázních

02.06.2013 Připravili jsem pro Vás speciální akční nabídku k ubytování. V době Vašeho pobytu na Hotelu Alfred je možné si přiobjednat procedury se slevou, slevové vouchery dostanete přímo na recepci v hotelu. Tým hotelu Alfred. zobrazit

Poslední volná místa v době MFF v Karlových Varech

02.06.2013 Nabízíme poslední volná místa v době MFF: 28.6.-29.6.2013 - 3 apartmány, cena za 1 apartmán 2.750,-Kč/noc + dvě přistýlky, cena za 1 přistýlku 500,-Kč/noc. 5.7.-7.7.2013 - 3 volné apartmány 5.7.-7.7.2013 - 4 volné dvoulůžkové pokoje, cena za DBL 1 750,-Kč/noc. Rezervaci je možné přímo z našich webových stránek. zobrazit

Rychlý kontakt

Telefon
+420 353 540 266
E-mail
info@hotelalfred.cz

Recenze

Zdeněk a Hanka

Vstřícný a příjemný personál vytváří téměř rodinnou atmosféru. Perfektně a vkusně rekonstruovaný útulný a čistý hotýlek s nadstandardantním snídaňovým menu.Možnost parkování na ulici před hotelem. Doporučujeme.